Арда приема ЦСКА днес, от 14:15 часа на стадион "Локомотив" в Пловдив. В четвъртък, в спор между двата състава от турнира за Купата на България, победители излязоха "армейците", които спечелиха с 1:0.

ЦСКА победи Арда в Кърджали и продължава на 1/4-финал за Купата на България

ЦСКА се промъкна на 1/4-финалите за Купата, Соу с гол, но и с червен картон в Кърджали

Само един гол и безброй нарушения в сблъсъка, два отменени гола за домакините

Днешният мач предоставя възможност на ЦСКА да съкрати до 9 точки изоставането си от върха след издънката на Лудогорец вчера.

Лудогорец и Черно море завършиха 1:1 в двубой от шампионата

Разсеян Лудогорец зарадва своите преследвачи, след като стъпи накриво срещу Черно море

Двубоят в Разград завърши при равенство 1:1, домакините с претенции към рефера Кабаков

В последно време "червените" печелят гостуванията си извън София, като в шампионата победиха последователно Етър (4:0), Черно море (2:0) и Ботев Враца (3:0), а сломиха и Арда.

Последното поражение на ЦСКА бе точно на "Лаута" - 0:1 от Локо (Пд) с гол от засада.

Изписаха Антов от болницата, няма да играе в мача с Арда

Футболистът благодари за грижите

Днес ЦСКА няма да може да разчита на големия си талант Валентин Антов. Той прекара 2 дни в болницата в Кърджали, тъй като е получил комоцио по време на срещата в четвъртък.

Вчера 19-годишният Антов беше изписан и се присъедини към отбора, но в рамките на няколко дни няма да може да се включи активно в заниманията. Така серията му от 7 поредни участия като титуляр във всички турнири ще приключи. Той има 12 мача този сезон - 8 в елита, 2 за купата и 2 в Лига Европа, като записа 90 минути в 11 от тях. Под ръководството на Милош Крушчич Антов беше наложен като твърд титуляр и е използван в средата на терена.

Снимка 456029

На разположение на Крушчич няма да са също наказаните Тиаго и Coy. Под въпрос до последно е и Албентоса, който получи мускулен проблем в двубоя за Купата.

Куп промени в състава на ЦСКА, Евандро повежда атаката срещу Арда

"Червените" ще са без Соу и Тиаго, а най-вероятно и Албентоса

В състава на Арда също има кадрови проблеми, но пък таранът Радослав Василев се завърна в групата. Той обаче трудно ще изкара 90 минути и не е сигурно дали ще е титуляр.

Наказан е централният бранител Илиас Хасани, който ще бъде заменен от Пламен Крумов. Отново на разположение не са другият нападател Елиша Сам (претърпял операция на менискус) и десният бек Конър Рандъл.

ЦСКА тренира в Момчилград, решават днес за Албентоса

"Червените" утре гостуват на Арда

ЦСКА победи Арда с 3:2 в първия шампионатен двубой през сезона - на "Армията", след това спечели и в Кърджали за Купата, а в предстоящия днес мач на "Лаута" ще опита да постигне требъл над този съперник.