Александър Томаш отдаде загубата с 0:3 от Локомотив в Пловдив на неуспеха пред гола на футболистите на Берое. Наставникът каза, че няма смисъл да подава оставка:

Локомотив (Пловдив) тотално надигра Берое за 3:0

Георги Илиев за пореден път показа, че класата му е непреходна

"Вкараха ни при първата грешка. До първия гол стояхме добре на терена. Локомотив разчита на дълги топки, контраатаки и преса. При първата грешка ни вкараха гол и след това не успяхме да се съберем. През второто полувреме променихме схемата, атакувахме отляво, отдясно, но не успяхме да вкараме гол.

На полувремето трябваше да си кажем някои неща на висок тон, за да излезе отборът преобразен. Успяхме да объркаме противника, но не успяхме да вкараме гол.

Те играят близко до противника, много агресивни, но бягат от футбола. Но това не е оправдание, ние трябва да намерим начин да се справяме с такива отбори.

Мога да си подам оставката, но няма смисъл", завърши амбициозният специалист.