Проследете на живо развитието на двубоите от 29-ия кръг на родната "А" футболна група по "Топспорт.бг".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ЦСКА - Славия 2:1
ЦСКА
: 22. Илко Пиргов, 7. Христо Янев, 10. Георги Илиев, 11. Гийом Да Зади, 14. Валентин Илиев, 16. Александър Бранеков, 23. Емил Гъргоров (к), 25. Иван Иванов, 27. Тиаго Силва, 30. Йордан Тодоров, 34. Даниел Георгиев

Славия: 1. Армен Амбарцумян, 3. Петър Кюмюрджиев, 4. Радослав Рангелов, 5. Янко Вълканов, 6. Асен Караславов (к), 9. Димитър Рангелов, 10. Тодор Колев, 18. Ангел Стойков, 25. Георги Мечечиев, 26. Димитър Стефанов, 27. Мартин Стефанов

14' - 1:0 - Тиаго Силва бележи първия гол в мача. Гъргоров центрира от корнер, където Гийом засече с глава. Топката бе избита от голлинията, но Тиаго Силва притичва и със зверски шут забива коженото кълбо в мрежата на "белите".
35' - 2:0 - Емил Гъргоров вкарва 15-ия си гол за сезона след пас на Христо Янев почти от аут линията
48' - 2:1 - Димитър Стефанов засича с глава центриране от пряк свободен удар на Ангел Стойков
50' - червен картон за Тодор Колев от състава на гостите за грубо нарушение срещу Христо Янев

------------------------------------------------------------------------------
Черно море - Марек 2:0
32' - 1:0 - Масена Моке бележи от дузпа, отсъдена за спъване на Да Силва в наказателното поле на гостите
57' - 2:0 - Слави Жеков вкарва втори гол за "моряците"

Берое - Родопа 3:0
43' - 1:0 - Людмил Киров стреля от пряк свободен удар фронтално срещу вратата от над 30 метра и реализира много красиво попадение
47' - 2:0 - Данаил Митев удвоява преднината на домакините, след като е изведен сам срещу вратаря на гостите вдясно
52' - 3:0 - Данаил Митев бележи второто си попадение за Берое

Пирин 1922 - Вихрен 3:1
19' - 1:0 - Станислав Манолев извежда домакините напред, след като бележи отблизо.
36' - 1:1 - Ододжи изравнява, след като излезе сам срещу вратаря на домакините след перфектно двойно подаване с Методи Стойнев
57' - 2:1 - Атанас Николов отбелязва гол за 2:1
80' - 3:1 - Станко Стойчев бележи трети гол за благоевградчани

Нафтекс - Ботев 1:1
3' - 1:0 -
Костадин Джамбазов открива резултата, след като засича с глава центриране от корнер, продължено от Пламен Тимнев към далечната греда.
40' - червен картон за Пламен Тимнев от домакините, който удари без топка Николай Домакинов от "канарчетата"
60' - втори жълт картон за Николай Домакинов от Ботев и вече и двата състава са с по 10 играчи на терена
62' - 1:1 - левият бек на гостите Красимир Кръстев нанесе изтински снаряд под напречната греда и направи Чворович безпомощен
73' - Даниел Божков изпуска дузпа, отсъдена за игра с ръка на Божинов

Локо (Пд) - Беласица 1:2
45' - 0:1 - Венци Иванов довкарва топката, след избит удар от вратаря на домакините Камбуров
57' - 1:1 - македонецът Зоран Златковски изравнява резултата, след като беше най-съобразителен след разбъркване в наказателното поле на петричани
62' - 1:2 - най-добрият футболист на терена Едуардо Сантуш отново дава преднина на гостите