ЦСКА изигра своя последен мач във "В" група днес, на стадион „Славия” в квартал „Овча купел”.

"Армейците" приключиха сезона в трета дивизия срещу Миньор (Перник), който от няколко години е принуден да се състезава сред аматьорите, заради липсата на финанси.

Един от грандовете на футбола ни се наложи над съперника си с безупречното 6:1, след попадения на половината си налични състезатели.

ТОПСПОРТ проследи срещата на живо за своите потребители:

НА ЖИВО: ЦСКА - Миньор

Последен мач за "червените" във "В" група

Дичев откри резултата в 14-ата минута, след като засече с глава центриране от корнер.

Между 32-ата и 34-ата минути резултатът набъбна на 3:0, като първо Йордан Йорданов, а след това и Николай Цветков бяха точни от свободни удари.

В 52-ата минута Демона бе точен за втори път в мача, покачвайки на 4:0, а Хазуров също записа името си сред голмайсторите с попадение в 61-ата минута.

Младият Марио Йорданов за пореден път оправда доверието, гласувано му от Христо Янев, като малко след като се появи на терена направи резултата 6:0.

Крайното 6:1 оформи Тодоров, вкарал почетен гол за състава си малко преди последния съдийски сигнал.

Шампионски финал на един мечтан сезон за носителя на Купата на България.

Последният двубой бе протоколен за ЦСКА. Затова и Янев пусна в игра футболисти с по-малко минути през сезона, а под рамката бе ветеранът Стоян Колев (40 г.).

Николай Дичев пък замени в центъра на отбраната новоизлюпения национал Божидар Чорбаджийски. Костадин Хазуров пък премина границата от 30 гола за "червените", като вече има 31 на сметката си.

ЦСКА бе награден и с трофей за спечелването на Югозападната "В" група.